praca.intraservis.pl / oferty pracy / Pakowacz / Pakowaczka

Pakowacz / Pakowaczka

  • Wolnych miejsc: 5
    Poszukiwani mężczyźni, kobiety
  • Wynagrodzenie:

    Stawka godzinowa 21,50 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne od 3612 - 4950 zł netto.

    Stawka godzinowa dla studenta 27,70 zł. Wynagrodzenie miesięczne 4650 - 6370 zł netto.

  • Nocleg:

    Istnieje możliwość zakwaterowania.

Opis Oferty

Duża fabryka porcelany zaprasza do składania aplikacji na stanowisko - pakowacz produktów z UDT.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • układanie pudełek z porcelaną;
  • dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek.

Wymagania

  • uprawnienia UDT;
  • zdolności manualne;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Harmonogram

Praca w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22).

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie godzinowe dla studenta do 26 roku życia (brutto = netto) 27,70 zł. Wynagrodzenie miesięczne 4650 - 6370 zł netto.

Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia? Dołącz do projektu studiujepracuje.pl i zyskaj:

  • bezpłatną naukę na najlepszych uniwersytetach lub szkołach policealnych w Polsce;
  • bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres studiów lub dopłata w wysokości 600 zł dla osób wynajmujących mieszkanie we własnym zakresie;
  • zwrot kosztów dojazdu do placówki oświatowej i do pracy (do 150 zł);
  • 1800 zł premii wakacyjnej (raz w roku);
  • ubezpieczenie zdrowotne w publicznym systemie opieki zdrowotnej;
  • prywatną opiekę medyczną, z dostępem do pełnego zakresu usług medycznych, świadczonych przez specjalistów medycznych na terenie całego kraju.

Nr KRAZ: 12773

Opiekun oferty

Łubiana

Łubiana – duża kaszubska wieś letniskowa w Polsce, na Pojezierzu Kaszubskim, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim, w gminie Kościerzyna, nad jeziorem Granicznym i na północ od jeziora Sudomie, w odległości 10 km od Kościerzyny i 1 km od drogi krajowej nr 20 ze Stargardu do Gdyni.

WIĘCEJ OFERT PRACY DLA CIEBIE

Najciekawsze Oferty Pracy

KONTAKT

Jesteśmy dla Ciebie

Chcesz dołączyć do projektu? Czekamy właśnie na Ciebie. Nie krępuj się, skontaktuj się z nami już teraz.

  • Biuro Obsługi Kandydata
  • Szczecin, ul. Małkowskiego 26/16

Rekruterzy

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

Wypełnij prawidłowo pole